Boya ve Alçı Uygulama

İşi Uzmanına Bırakın …

 Ev ya da yerinizi boyatmadan önce cevaplamanız gereken önemli sorular vardır. Seçkin Yapı Market, tüm bu soruları sizin cevaplıyor. Mesela boyadan önce zımpara yapmak, duvardaki ve tavandaki pürüzlerin giderilmesini sağlar ve boyanın daha parlak ve şık görünmesine yardımcı olur.
Tavan ve yüzeylerde tadilat ve onarım yapmak için tamir macunu denilen özel bir malzemeden yararlanılabildiği gibi bir başka alternatif olarak zımpara uygulamasına da başvurmak gerekebilir. Bu kararların verilmesinde Seçkin Yapı Market size hem danışmanlığı ile yardımcı olur hem de doğru boyaların doğru alanlarda kullanılmasını sağlar.

 Astar ve alçı uygulaması, boya öncesinde doğru yapılmalıdır. Doğru boyacı ustası ile çalışıyorsanız, o ne yapacağını bilir. Astar uygulaması hangi yüzeylerde tek kat hangi yüzeylerde tek kat yapılmalı sorularının cevabını, Seçkin Yapı Market ustaları sayesinde hızlıca ve kolayca cevaplandığını görüp rahat edebilirsiniz.

 Badana ve boya sonrasında tavan ve duvarlarda boyanın eşit dağılması hem kullanılan boyanın kalitesine hem de işçiliğin özenli yapılmasına bağlıdır. Bu nedenle işi uzmanına yani Seçkin Yapı Market’e bırakın ve arkanıza yaslanın.

Teklif Almak İçin İletişime Geçin!