Parke ve Balkon Uygulama

 Lamine ve Laminat parke döşemesi ve kaplama işlemleri konusunda Seçkin Yapı Market hem ürün çeşitliliği hem de renk kartelası sayesinde ev ve yeri dekorasyonunda kalıcı, sağlam ve şık çözümler sunar.

 Parke uygulanacak alanın analiz edilmesi, doğru malzemenin seçilmesi, parke uygulanacak alandaki su, elektrik ve doğalgaz tesisatının gözden geçirilmesi ve olası sızıntıların giderilmesi konusunda detaycı bir hassasiyeti ön planda tutan Seçkin Yapı Market ustaları, montaj aşamasından öncesine ve sonrasına tüm süreçte güvenliği ve estetiği sağlayacaktır.

 Cam Balkon sistemleri, kış bahçeleri, kapalı havuz, teras ve veranda işlemlerinde zengin projeler üretebilen Seçkin Yapı Market, cam balkon seçimlerinde ve kapalı balkon uygulamalarında iç yapının ve seçilecek cam renklerinin uyumu konusunda size hızlıca yardımcı olur. Güneş ışığının dekorasyondaki şıklığa zarar vermesini nasıl önleyeciği gibi detayları sizin için düşünen ustalardan oluşan kadrosu sayesinde Seçkin Yapı Market, hem dış cephenizin şıklığına katkı sağlar hem de aydınlık ve kullanışlı alanlar oluşturur.

 Parke çeşitlerimiz, Cam Balkon, Alüminyum Balkon, PVC Balkon sistemlerimiz ve uygulama seçeneklerimiz için Seçkin Yapı Market’le hemen iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Almak İçin İletişime Geçin!